Aktualności

Kolejne punkty na koncie

poniedziałek, 2010-06-14
Kolejne punkty na koncie

            W ostatni weekend Człuchów został zdominowany przez kibiców motocrossu. Odbyły się tam bowiem dwie ważne imprezy sportowe - Mistrzostwa Europy w klasie Open oraz kolejna eliminacja Mistrzostw Polski w Motocrossie w klasie MX2 Junior.
          W zmaganiach Mistrzostw Europy świetnie wypadł Karol Kędzierski - w pierwszym wyścigu był 9, w drugim 10. Dzięki dobrym startom w klasyfikacji generalnej zajmuje 11 pozycję. Z polskich zawodników w ME startował również Łukasz Lonka, zajmując wysoką, 3 pozycję. Najlepszy okazał się Rosjanin Dmitry Parshin.
          W III rundzie Mistrzostw Polski w Motocrossie w klasie MX2 Junior wystartowało 32 zawodników, wśród nich Bartek Piątek i Filip Więckowski. Poprawna jazda zapewniła Bartkowi w kolejnych wyścigach 9 i 8 miejsce, ostatecznie zajął 8 lokatę. Filip w pierwszym wyścigu był 3, natomiast w drugim, po dwóch upadkach, przyjechał na metę jako 5. Dało mu to 4 miejsce w kwalifikacji. Dzięki startom w Człuchowie KM Cross EkoKlinkier w klasyfikacji generalnej klasy Młodzik zajmuje pierwszą lokatę z 268 punktami na koncie, za nimi jest LKS Jastrząb Lipno z 114 oczkami.

powrót

Sponsorzy

Newsletter

Odtwarzacz


Serwis ZawodyMX.pl