Aktualności

Puchar Polski w Ostródzie

poniedziałek, 2010-06-21
Puchar Polski w Ostródzie

        Na zawodach Pucharu Polski rozegranych w weekend w Ostródzie nie mogło zabraknąć zawodników teamu HRT i KM Cross.
         W klasie MX2 świetnie spisał się Bartek Piątek. Dzięki dobrej jeździe w pierwszym biegu przyjechał na metę jako pierwszy. Drugi start przyniósł wysoką, drugą lokatę. Miejsce na pudle cieszy tym bardziej, że w ostatnim okresie Bartka prześladował pech. Miejmy nadzieję, że zła passa już minęła i młody zawodnik pokaże na co go stać.
Również dla innych lubelskich zawodników tor w Ostródzie okazał się szczęśliwy. W pierwszym i drugim biegu klasy MX1 zwyciężył Karol Kędzierski, na trzeciej pozycji przyjechał Łukasz Kędzierski.
        Również w klasie MX65 oklaskiwaliśmy sukcesy zawodników z koziego grodu. W pierwszym wyścigu zwyciężył Kamil Osieleniec, drugi na mecie był Maciej Sagan, piąty Dominik Małecki, Filip Maleńczuk szósty. W drugim wyścigu również na mecie pierwszy był Maciej Sagan, Dominik Małecki był czwarty, Kamil Osieleniec zaliczył trzy upadki i w rezultacie był piąty, a Filip Maleńczuk siódmy. Ostatecznie w zawodach zwyciężył Maciej Sagan, trzecie miejsce zajął Kamil Osieleniec. Dominik Małęcki uplasował się na piątym miejscu, a Filip Maleńczuk zakończył zawody jako szósty.
         Zadowoleni z sukcesów zawodnicy już myślą o kolejnych wyścigach jakie odbędą się ostatni weekend czerwca w Strykowie – III runda MP klas MX1 i MX65 oraz IV runda MP klasy MX2J.

 

powrót

Sponsorzy

Newsletter

Odtwarzacz


Serwis ZawodyMX.pl