Aktualności

Poszerzamy horyzonty

środa, 2007-12-19
Koniec sezony w kalendarzu motocrossowym nie oznacza martwego sezony w Hanesco racing Team. Wręcz przeciwnie. Ostatnie dni grudnia wykorzystaliśmy na nawiązanie ścisłej współpracy z renomowanymi teamami zagranicznym. Odebraliśmy równiez nowiutkie motocykle tuningowane osobiście przez znanego na torach europy Henka Jagera.

Nowe motocykle to specjalne wersje Yamahy YZ125 oraz YZ250F. W warsztacie Henka Jagera były one pieczołowicie przygotowywane na potrzeby Bartka Piątka i Kuby Piątka. Tuningowi poddano zawieszenie, silnik oraz wydech.

Spotkaliśmy się równiez z czołowymi mechanikami Holandii i Niemiec, prowadzone sią równeiż rozmowy na temat współpracy HRT i Koeling Yamaha w Niemczech. Taka współpraca umożliwiłaby zawodnikom HRT regularne starty na niemieckich torach.Piotr Nadulski i Darek Piątek razem z pierwszym śrubokrętem Holandii - Henkiem Jagerem
...Dwa nowiutkie motocykle, prosto z warsztatu mistrza Jagera. Yamaha YZ125 dla Bartka Piątka. Czterosuwowa Yamaha YZ250F posłuży w przyszłym sezonie Kubie Piątkowi.
...Hanesco Racing Team prowadzi rozmowy z Carstem Koelingiem w sprawie ścisłej współpracy. Dzięki temu możliwe będą starty zawodników HRT w Mistrzostwach Niemiec (ADAC).
powrót

Sponsorzy

Newsletter

Odtwarzacz


Serwis ZawodyMX.pl