Aktualności

Spadli jak grom z jasnego nieba

niedziela, 2007-08-19
Zawodnicy HRT oraz KM Cross Ekoklinkier Lublin zupełnie nieoczekiwanie zjawili się w sobotę w Siemiatyczach, aby wziąć udział w odbywających się w ten weekend zawodach z cyklu MP w Country Cross.
więcej

Trenują pod okiem mistrza

czwartek, 2007-08-09
Od wtorku, 7 sierpnia, zawodnicy KM Cross Ekoklinkier Lublin trenują pod okiem Marcina Wójcika
więcej

Jaskinia lwa po raz drugi

niedziela, 2007-07-29
W niedzielę, 29 lipca zawodnicy Hanesco Racing Team/KM Cross Ekoklinkier Lublin walczyli o punkty w 5. rundzie Mistrzostw Polski, która odbyła się w Człuchowie.
więcej

Konferencja prasowa w Europie

wtorek, 2007-07-24
KM Cross Ekoklinkier Lublin organizuje konferencję prasową z udziałem trenera kadry narodowej, Marcina Wójcika oraz przedstawicieli sponsora tytularnego.
więcej

KM Cross Ekoklinkier Lublin zdecydowanym liderem po 5. rundzie MP!

niedziela, 2007-07-22
22 lipca w Obornikach wielkopolskich rozegrana została 5. runda Mistrzostw Polski. Startowali najlepsi zawodnicy w klasach 65 cc, 125 cc Junior, oraz pow.175 cc. Wśród nich reprezentanci lidera klasyfikacji generalnej: KM Cross Ekoklinkier Lublin.
więcej

HRT w Holandii

niedziela, 2007-07-08
W miejscowości Valkensvaard w Holandii rozegrane zostały eliminacje do Mistrzostw Europy w klasie 65 cc oraz 80 cc.
więcej

Stryków pod znakiem pająka

niedziela, 2007-07-01
W niedzielę, 1 lipca, w Strykowie koło Łodzi rozegrana została 4. runda Indywidualnych Mistrzostw Polski w motocrossie. Na torze MKS „Zjednoczeni” Stryków startowali zawodnicy w trzech klasach – 65 cc, 125 cc Junior oraz w klasie otwartej.