Aktualności

Wesołych Świąt!

czwartek, 2007-12-20
Świąteczne życzenia :)
więcej

Poszerzamy horyzonty

środa, 2007-12-19
Koniec sezony w kalendarzu motocrossowym nie oznacza martwego sezony w Hanesco Racing Team. Wręcz przeciwnie. Ostatnie dni grudnia wykorzystaliśmy na nawiązanie ścisłej współpracy z renomowanymi teamami zagranicznym. Odebraliśmy równiez nowiutkie motocykle tuningowane osobiście przez znanego na torach Europy Henka Jagera.
więcej

Nasi uhonorowani!

piątek, 2007-11-23
23 listopada w Auli Kongresowej Akademii Rolniczej w Lublinie odbyła się Gala Mistrzów. Podczas prawie dwugodzinnej uroczystości prowadzonej przez redaktorów Witolda Miszczaka i Andrzeja Kwieka, zawodnicy KM Cross Ekoklinkier Lublin oraz Hanesco Racing Team otrzymali liczne nagrody i wyróżnienia.
więcej

Nasi na Teneryfie, czyli zawody w Radomiu

poniedziałek, 2007-11-05
W miniony weekend w Radomiu rozegrane zostały zawody motocrossowe o Puchar Prezydenta Miasta Radom. Były to pierwsze tego typu zawody w tym mieście od ponad 50 lat.
więcej

Kamil Wawer na fali

poniedziałek, 2007-10-22
W zeszłym tygodniu mogliśmy usłyszeć naszego najmłodszego mistrza w Radiu Lublin, ale to nie wszystko...
więcej

Konferencja prasowa w Europie

piątek, 2007-10-19
19 października w Hotelu Europa w Lublinie odbyła się konferencja prasowa KM Cross Ekoklinkier Lublin. Specjalnymi gośćmi byli trener kadry narodowej Holandii Leon Giesbers, oraz trener kadry narodowej Polski Marcin Wójcik.
więcej

KM Cross Ekoklinkier Lublin Drużynowym Mistrzem Polski!

niedziela, 2007-10-07
7 października na torze Moto-Klubu w Lidzbarku Warmińskim odbyła się ostatnia, bardzo ważna impreza tegorocznego kalendarza MP - Zespołowe Mistrzostwa Polski.
więcej

Sponsorzy

Newsletter

Odtwarzacz


Serwis ZawodyMX.pl