Aktualności

Mokro w Bartoszycach

niedziela, 2008-08-31
W ostatnią niedzielę sierpnia w Bartoszycach odbyła się 4. runda Pucharu PZM. W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych walczyła czołówka polskiego motocrossu.
więcej

Uczymy się od najlepszych

czwartek, 2008-08-28
Leo Giesbers gości w Lublinie. Legendarny zawodnik europejskiego motocrossu przyjechał do nas na zaproszenie Marcina Wójcika i klubu Cross Ekoklinkier.
więcej

KM Cross Ekoklinkier bije AKM Człuchów

sobota, 2008-08-23
W jednych z najważniejszych eliminacji MP w tym sezonie, KM Cross Ekoklinkier zwycięża w klasyfikacji klubowej z najgroźniejszym rywalem do tytułu klubowego Mistrza Polski, AMK Człuchów.
więcej

Kamil Walczak zwyciężał w Obornikach!

poniedziałek, 2008-08-18
Kolejne rundy mistrzostw Polski w country crossie na torze w Obornikach Wielkopolskich były popisem Karola i Łukasza Kędzierskich. Dwukrotnie na podium stawał także nasz Kamil Walczak!
więcej

Eliza i Kacper

środa, 2008-08-13
Eliza ma osiem lat i Kacper ma osiem lat. Oboje od kilku tygodni uczęszczają na zajęcia szkółki motocrossowej Klubu Motorowego Cross Ekoklinkier. Po zaledwie kilku treningach płynnie pokonują tor usytuowany na żużlowym boisku przy ulicy Rusałka.
więcej

Pomarańczowo we Wschowie

niedziela, 2008-08-10
We Wschowie (woj. lubuskie) rozegrana została kolejna już runda Mistrzostw Polski w motocrossie. Lublinianie stawali na podium w każdej ze startujących na torze WKM Wschowa klas.
więcej

Happening przed Ratuszem

piątek, 2008-08-08
W czwartek wywołaliśmy spore zainteresowanie lublinian spacerujących deptakiem. Na schodach Ratusza nasi zawodnicy ustawili ponad sześćset pucharów wywalczonych dla Klubu Motorowego Cross Ekoklinkier Lublin w ostatnich latach.
więcej

Sponsorzy

Newsletter

Odtwarzacz


Serwis ZawodyMX.pl