Aktualności

KM Cross liderem Mistrzostw Polski w country crossie

niedziela, 2008-06-22
Bardzo emocjonująco przebiegała 5. i 6. runda MP w country crossie, która rozgrywana była w ten weekend w Siemiatyczach.
więcej

Nasi walczyli w Radomiu, Bułgarii i na Litwie

niedziela, 2008-06-15
W ten weekend nasi zawodnicy walczyli o punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu PZM, jak również o miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Europy.
więcej

Opóźniony powrót mistrza

czwartek, 2008-06-12
Po ostatnim występie w Olsztynie Bartek Piątek musi odsunąć w czasie chwilę, kiedy w pełni sił siądzie na motocykl i pokaże swoją klasę, jak robił to w zeszłym roku, zdobywając tytuł Wicemistrza Polski.
więcej

Nowe billboardy HRT Racing

środa, 2008-06-11
W ubiegłym tygodniu w całym Lublinie pojawiły się billboardy promujące HRT Racing - drużynę Mistrza Polski w motocrossie, jak również jej sponsorów.
więcej

Punkty dla wszystkich

poniedziałek, 2008-06-09
Zawodnicy HRT Racing/KM Cross Ekoklinkier Lublin z powodzeniem startowali na arenach Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Polski.
więcej

Szukamy mistrza świata

sobota, 2008-06-07
W większości lubelskich szkół podstawowych i przedszkoli pojawiły się ostatnio plakaty o treści "Szukamy mistrza świata"
więcej

Sportowe emocje przed nami!

piątek, 2008-06-06
Mecz polskiej reprezentacji to nie jedyne sportowe emocje w ten weekend. Zawodnicy HRT Racing i KM Cross Ekoklinkier wystartują zarówno na polskich, jak i europejskich torach.
więcej

Sponsorzy

Newsletter

Odtwarzacz


Serwis ZawodyMX.pl