Aktualności

Pracowity weekend

niedziela, 2008-04-13
Nasi zawodnicy spędzają naprawdę pracowity weekend. I tak już pozostanie do października.
więcej

Pierwsze przetarcie

czwartek, 2008-04-10
W najbliższą sobotę i niedzielę zawodnicy HRT Racing sprawdzą swoją formę na Słowacji. Kamil Wawer, Tomek Wysocki, oraz Kuba Piątek wystartują razem z innymi zawodnikami KM Cross w mistrzostwach Słowacji.
więcej

Motocross w KONTRAtaku

środa, 2008-04-09
W przyszły poniedziałek, 14 kwietnia, ukaże się nowa Kontra. W magazynie (dodatku do Kuriera Lubelskiego), kilkadziesiąt stron o sportach motorowych, w tym o motocrossie, szczegółowe sylwetki zawodników, kalendarz startów, mnóstwo zdjęć.
więcej

Podpatrując mistrzów

poniedziałek, 2008-04-07
Kibic motocrossu przebiega w ciągu czterech godzin około pięciu kilometrów. Swojego celu, jakim jest znalezienie miejsca, z którego widać cały tor, i tak nie osiągnie. Jedynym, który widzi wszystko, w tym rywalizację od pierwszego do ostatniego metra ponad kilometrowego toru jest realizator transmisji.
więcej

Pierwsze oficjalne starty HRT Racing

poniedziałek, 2008-04-07
Podczas kiedy oficjele KM Crossu i HRT przebywali w holenderskim Valkenswaard, aby obserwować organizację mistrzostw świata, Kamil Wawer oraz Kamil Walczak startowali już w pierwszych oficjalnych zawodach tego sezonu.
więcej

Ostatnie treningi przed sezonem

wtorek, 2008-04-01
Lubelscy motocrossowcy mieli trenować w ten weekend na torach w Łomiankach i Łowiczu. Deszczowa aura sprawiła, że trzeba było zweryfikować plany
więcej

Bartek po operacji

poniedziałek, 2008-03-31
Wicemistrz Polski Bartek Piątek przeszedł w renomowanej klinice trwającą ponad 4,5 godziny operację złamanej ręki
więcej

Sponsorzy

Newsletter

Odtwarzacz


Serwis ZawodyMX.pl